תיכון נווה פריצקי

איזה בית ספר תיכון נבחר למוביל בשנת 2022 בנווה פריצקי?

הנושאים במאמר זה

בית הספר שנבחר כמנהיג בשנת 2022 היה תיכון נווה פריצקי. זהו בית ספר יום פרטי חינוכי משותף עם רישום של למעלה מ-1,000 תלמידים.

בית הספר נוסד בשנת 1946 על ידי הורים שרצו לספק אלטרנטיבה לא-דתית לבתי הספר הציבוריים. עד כה הוא הצליח במשימתו והפך לאחד מבתי הספר היוקרתיים בישראל.

מה היתרונות בללמוד בתיכון נווה פריצקי?

תיכון נווה פריצקי הוא בית ספר יום יהודי בינלאומי המציע תכנית אקדמית קפדנית לתלמידים מכיתות ט'-יב'. תכנית הלימודים כוללת לימודי ליבה במתמטיקה, מדעים, אמנויות השפה האנגלית, אמנויות השפה העברית ומדעי הרוח וכן מגוון רחב של קורסי בחירה כגון מדעי המחשב, דרמה, אמנות פלסטית ומוזיקה.

בית הספר הוכר כאחד מבתי הספר הטובים בישראל כאשר בוגריו משיגים מהציונים הגבוהים ביותר בבחינות הארציות והתקבלו לכמה מהאוניברסיטאות היוקרתיות בעולם.

היכן ממוקם תיכון נווה פריצקי?

תיכון נווה פריצקי הוא בית ספר יוקרתי ויש בו את המורים הטובים בעולם. הם מלמדים את התלמידים להיות מנהיגים ומחדשים בעתיד.

בית הספר מתמקד חזק בחינוך STEM ומלמד את התלמידים כיצד לקודד, לבנות רובוטים ולעצב משחקי וידאו. הוא מציע גם קורסים בנושאי עסקים, יזמות, מימון, שיווק ומשפטים.

כמה עולה ללמוד בתיכון נווה פריצקי?

תיכון נווה פריצקי הוא בית ספר יקר ללימודים. שכר הלימוד הוא $2,000 לשנה והשכר השנתי הוא $1,000. יש גם עלויות נוספות עבור ספרי לימוד, ארוחת צהריים והסעות.

תיכון נווה פריצקי הוא אחד מבתי הספר התיכוניים היקרים ביותר ללימודים בישראל. שכר הלימוד הוא $2,000 לשנה והשכר השנתי הוא $1,000. יש גם עלויות נוספות עבור ספרי לימוד, ארוחת צהריים והסעות.

איזה מקצועות הכי מובילים בתיכון נווה פריצקי?

בבית הספר יש אווירה תוססת ורצינית כאחד. מעודדים את התלמידים לקחת אחריות על עצמם ועל סביבתם. יש להם גם תחושת שייכות חזקה לקהילה מגוונת ברקע האתני, התרבותי והחברתי-כלכלי שלה.

המקצועות הפופולריים ביותר בתיכון נווה פריצקי הם מתמטיקה (מתמטיקה), ספרות (אנגלית), ביולוגיה (ביולוגיה) והיסטוריה (היסטוריה).

עזרנו לכם? שתפו!
הנושאים במאמר זה
עשוי לעניין אתכם